1 Kg Kadayıf Dolması Tatlısında Kaç Adet Var?

erzurum kadayıf dolma tatlısı

Sizden gelen sıkça soruların başında "1 Kg Kadayıf Dolma Tatlısında Kaç Adet Kadayıf Dolma Var?" bulunmaktadır.

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı olarak pişirilmiş ve şerbetlenmiş kadayıf dolma tatlısı kilo olarak genellikle 1 kg 150 gramdan fazla gelmektedir.

Kızartılan kadayıf oldukça hafif olarak kazandan çıkmaktadır. Satışa sunulma esnasında bazı müşterilerden bol şerbetli veya şerbetsiz talep edilmektedir. Bu nedenle yeniden şerbetlenen kadayıf dolmasının 10 adedi 1 kg dan ağır gelir. Hiç şerbetlenmeden koyulan 10 kadayıf dolması 1 kg gelir. Biz firma olarak isteyen müşterimize bol şerbetli, isteyene ilk şerbet kazanından çıktığı şekilde satıyoruz.

Kızartılmış ve şerbetlenmiş 1 kg kadayıf dolma tatlısı ise 10 adet olarak gelmektedir. Yani şerbetlenmiş 10 adet kadayıf dolma yaklaşık olarak 1 kg 160+ gr gelmektedir. Şerbetli veya şerbetsiz istemek serbest.

Tüm yukarıda belirttiğimiz nedenlerden ötürü kadayıf dolma tatlısını kg şeklinde satıyoruz. 2022 yılı Kadayıf Dolma tatlısı fiyatlarımız 1Kg 10 tane için tane olarak 10.00 TL dir.

Düğün, nişan ve mevlid gibi merasimleriniz için 100 adet ve üzeri siparişleriniz için 0532 610 60 13 nolu telefondan fiyat sorabilirsiniz.

15 yıllık tecrübe ve birikimlerimizle Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı üretiyoruz.

Afiyetle yiyin.

Haber ve Duyurular Gösterim: 4750
Yazdır