Covid-19 Salgını Süresince Çalışma Saatleri

Tüm dünyayı saran Koronavirüs Salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığı tarafından Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesi Yayımlandı. Bu genelge ile birlikte günlük hayatımızda da değişiklikler oldu. Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı olarak genelgeye uygun olarak çalışma saatlerimizi yeniden düzenledik. Covid-19 Salgını ile oluşan Sokağa Çıkma Kısıtlaması nedeniyle çalışma saatlerimizi yeniden düzenledik.

Hafta içi verilen izin doğrultusunda 09:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hafta sonu | Cumartesi - Pazar kapalıyız

Tüm müşterilerimize duyurulur

erzurum kadayıf dolma tatlıcısı

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı Güngören Şubesi Hizmetinizde

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı yeni şubesi ile hizmet vermeye başladı.

Güven Mahallesi No: 12 de faaliyete başladığımız yeni yerimizde tamamen doğal kadayıf dolma tatlısı ile hizmet veriyoruz

01 Ekim 2018 Pazartesi günkü açılışımızdan sonra Güngörenlilere damak tadında Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı sunma fırsatımız olacak. Ürünlerimizde insan sağlığını tehdit eden hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Tamamen doğal günlük kadayıf dolma sarıp kızartıp müşterilerimize sunuyoruz.

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı

Seksenler Dizisinin Balıkçı İdris Bağcılar Şubemizi Ziyaret Etti

Sevilen dizi Seksenler'de yöresel şivesiyle izleyenlerin beğenisini kazanan içimizden biri Balıkçı İdris'i canlandıran Tahsin Taşkın Beyefendi Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı Bağcılar Şubesini ziyaret etti.

Bağcılar'da davetli olduğu bir düğün merasimine katılmak için gelen Tahsin Taşkın'ı (Balıkçı İdris) İstanbul Caddesi'nde yakaladık. Seksenler Dizisinin sevilen karakteri Balıkçı İdris (Tahsin Taşkın Beyefendi) 'in firmamızı ziyareti bizi ziyadesi ile mutlu etti.

Teşekkürler Tahsin Taşkın | Balıkçı İdris

Seksenler Dizisinin Balıkçı İdrisi Bağcılar Şubemizi Ziyaret Etti

Seksenler Dizisinin Balıkçı İdrisi Bağcılar Şubemizi Ziyaret Etti

Cağ Kebap Salonlarının Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı taleplerine günlük teslimat

İstanbul Avrupa yakasında hizmet veren Erzurum Cağ Kebabı Salonlarının kadayıf dolma ihtiyacını yerinde teslim sistemi ile gideriyoruz. Hergün sabah 8.30 'da kızartılan ürünlerden 9:30 da sevkiyatı bölgelerine araçlar çıkartıyoruz. Saat 10:30 -12:30 saatleri arasında teslimatları bitiriyoruz.

Bağcılar Meydan'da Erzurum Kadayıf Dolma imalatı yapan firmamız İstanbul'da faaliyet gösteren Cağ Kebabı Salonlarının Erzurum Kadayıf Dolma ihtiyacını gidermektedir. Tamamen dökme el yapımı kadayıfdan kelebek cevizli sararak kızartıp şerbetlendirerek adrese teslim etmekteyiz.

Cevizli Kadayıf Dolma üretimimiz günlük olarak kızartılıp anında sizlere ulaştırılmaktadır. Cağ Kebap Salonları için belirlediğimiz özel fiyat için lütfen bizimle iletişime geçiniz
Koordinasyon Tel: (0505) 234 3170

Ürünlerimizde insan sağlığını tehdit eden hiçbir katkı maddesi kullanmadığımıza söz veririz.

Glikozsuz, mısır şurupsuz tamamen şeker şerbetinden oluşan doğal ürünlerimizden talep eden Cağ Kebap Salonları'na hizmet etmekten gurur duyarız.

Sipariş talepleriniz için iletişim bölümündeki telefonumuzdan randevu talep edebilirsiniz.

Adresimiz

Bağcılar: Merkez Mahallesi İstanbul Caddesi 676. Sokak No: 24/E Bağcılar İstanbul
Bağcılar Tel: (0212) 434 35 25

Güngören : Güven Mah. Tağmaç Sokak Ferah Apt. No: 12 Güngören - İstanbul
Güngören Tel: (0212) 553 34 25

kadayıf dolma tatlısı

Bağcılar


Merkez Mah. İstanbul Cad. 676. Sokak No:2
Bağcılar- İstanbul
Sipariş Tel: 0505 2343170

Güngören


Güven Mah. Tağmaç Sokak Ferah Apt. No: 12
Güngören - İstanbul
Sipariş Tel: (0212) 553 34 25