Bağcılar Şubemiz Yeni Adresinde Hizmet Vermektedir.

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı

Bağcılar Şubemiz Yeni Adresine Taşındı.

12 yıldan beri İstanbul Caddesi No: 24 E adresinde Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı olarak hizmet veren Bağcılar şubemiz kentsel dönüşüm nedeniyle zorunlu olarak taşınmak zorunda kalmıştır.

10 Mayıs itibari ile İstanbul Caddesi No: 47B'deki yeni adresimizde hizmet vermekteyiz.

Yeni adresimiz eski yerimizden 50 metre uzaklıkta Koska Helvacısı yanı ve Vakıfbank karşısındadır.

Telefon numaralarımız değişmemiştir.

Erzurum'a ait yöresel kadayıf dolma tatlısı imalatını ve satışını yaptığımız ürünlerimizde kullanılan her malzeme %100 doğaldır. Ürünlerimizde zerre kadar glikoz bulunmamaktadır.


Çınar Mah. Istanbul Cd No: 47-B
34200 Bağcılar- İstanbul
Şube Tel: 0212 434 35 25
Sipariş Tel: 0532 610 60 13

Sipariş alınır

Covid-19 Salgını Süresince Çalışma Saatleri

erzurum kadayıf dolma tatlıcısı

Tüm dünyayı saran Koronavirüs Salgını nedeniyle İçişleri Bakanlığı tarafından Sokağa Çıkma Kısıtlaması Genelgesi Yayımlandı. Bu genelge ile birlikte günlük hayatımızda da değişiklikler oldu. Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı olarak genelgeye uygun olarak çalışma saatlerimizi yeniden düzenledik. Covid-19 Salgını ile oluşan Sokağa Çıkma Kısıtlaması nedeniyle çalışma saatlerimizi yeniden düzenledik.

Hafta içi verilen izin doğrultusunda 09:00 - 21:00 saatleri arasında hizmet vermeye devam edeceğiz.

Hafta sonu | Cumartesi - Pazar kapalıyız

Tüm müşterilerimize duyurulur

Sağlıklı ve Mutlu Yarınlar Ülkemiz İnsanlarının Olsun

1 Kg Kadayıf Dolması Tatlısında Kaç Adet Var?

erzurum kadayıf dolma tatlısı

Sizden gelen sıkça soruların başında "1 Kg Kadayıf Dolma Tatlısında Kaç Adet Kadayıf Dolma Var?" bulunmaktadır.

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı olarak pişirilmiş ve şerbetlenmiş kadayıf dolma tatlısı kilo olarak genellikle 1 kg 150 gramdan fazla gelmektedir.

Kızartılan kadayıf oldukça hafif olarak kazandan çıkmaktadır. Satışa sunulma esnasında bazı müşterilerden bol şerbetli veya şerbetsiz talep edilmektedir. Bu nedenle yeniden şerbetlenen kadayıf dolmasının 10 adedi 1 kg dan ağır gelir. Hiç şerbetlenmeden koyulan 10 kadayıf dolması 1 kg gelir. Biz firma olarak isteyen müşterimize bol şerbetli, isteyene ilk şerbet kazanından çıktığı şekilde satıyoruz.

Kızartılmış ve şerbetlenmiş 1 kg kadayıf dolma tatlısı ise 10 adet olarak gelmektedir. Yani şerbetlenmiş 10 adet kadayıf dolma yaklaşık olarak 1 kg 160+ gr gelmektedir. Şerbetli veya şerbetsiz istemek serbest.

Tüm yukarıda belirttiğimiz nedenlerden ötürü kadayıf dolma tatlısını kg şeklinde satıyoruz. 2022 yılı Kadayıf Dolma tatlısı fiyatlarımız 1Kg 10 tane için tane olarak 10.00 TL dir.

Düğün, nişan ve mevlid gibi merasimleriniz için 100 adet ve üzeri siparişleriniz için 0532 610 60 13 nolu telefondan fiyat sorabilirsiniz.

15 yıllık tecrübe ve birikimlerimizle Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı üretiyoruz.

Afiyetle yiyin.

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı Güngören Şubesi Hizmetinizde

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı yeni şubesi ile hizmet vermeye başladı.

Güven Mahallesi No: 12 de faaliyete başladığımız yeni yerimizde tamamen doğal kadayıf dolma tatlısı ile hizmet veriyoruz

01 Ekim 2018 Pazartesi günkü açılışımızdan sonra Güngörenlilere damak tadında Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı sunma fırsatımız olacak. Ürünlerimizde insan sağlığını tehdit eden hiçbir katkı maddesi kullanmıyoruz. Tamamen doğal günlük kadayıf dolma sarıp kızartıp müşterilerimize sunuyoruz.

Erzurum Kadayıf Dolma Tatlısı

Seksenler Dizisinin Balıkçı İdris Bağcılar Şubemizi Ziyaret Etti

Sevilen dizi Seksenler'de yöresel şivesiyle izleyenlerin beğenisini kazanan içimizden biri Balıkçı İdris'i canlandıran Tahsin Taşkın Beyefendi Erzurum Kadayıf Dolma Tatlıcısı Bağcılar Şubesini ziyaret etti.

Bağcılar'da davetli olduğu bir düğün merasimine katılmak için gelen Tahsin Taşkın'ı (Balıkçı İdris) İstanbul Caddesi'nde yakaladık. Seksenler Dizisinin sevilen karakteri Balıkçı İdris (Tahsin Taşkın Beyefendi) 'in firmamızı ziyareti bizi ziyadesi ile mutlu etti.

Teşekkürler Tahsin Taşkın | Balıkçı İdris

Seksenler Dizisinin Balıkçı İdrisi Bağcılar Şubemizi Ziyaret Etti

Seksenler Dizisinin Balıkçı İdrisi Bağcılar Şubemizi Ziyaret Etti


Bağcılar Şube
Çınar Mahallesi, Istanbul Cd No: 47-B
34200 Bağcılar- İstanbul
Tel: 0212 434 35 25
Sipariş Tel: 0532 610 60 13

Güngören Şube
Güven Mah. Tağmaç Sokak Ferah Apt. No: 12
Güngören - İstanbul
Sipariş Tel: (0212) 553 34 25